محمدرضا مغدانی چهارشنبه 27 آبان 1394 08:17 ب.ظ نظرات ()

| اختصاصی پاکت گیمز |

 

ps4_9836

 

 

توضیحات خبر : چندین ساعت پیش خبری درباره ی پیدا شدن یک دستگاه کنسول PlayStation 4 در پایتخت بلژیک و همچنین استفاده از این وسیله برای ارتباط و هماهنگی برای خرابکاری در پاریس منتشر شد، پس از بررسی ها و دیدگاه های موافق و مخالف با این موضوع، بالاخره صبر سونی به پایان رسید و جواب کسانی که فکر نادرست درباره ی این شرکت بزرگ می کردند را پاسخ داد، در ادامه به بررسی این موضوع و حرف های این شرکت درباره ی همین مسئله می پردازیم، جهت خواندن خبر با ما همراه باشید…

  منبع : پاکت گیمز

درباره ی این موضوع بحث هایی نظیر: اهمیت ندادن SONY به اقدامات تروریستی و کشتار مردم!، اهمیت بالای سونی به حریم خصوصی افراد!، همکاری غیر مستقیم شرکت سونی با داعش! و مواردی نظیر این ها به وجود آمد. اگر هنوز از مطلب مذکور اطلاعی ندارید به این لینک مراجعه کنید.

 

پس از انتشار این موضوع در خبرگذاری هایی مانند: دیلی میل، فوریس، دیلی تلگراف، میرر، اکسپرس و IBT و حدس های چه خوب و بد درباره ی این کمپانی، حال شرکت SONY جواب همه ی سوال ها را به صورت یک جا اعلام کرده است..

 

پاسخ سونی درباره ی این موضوع

پلی استیشن ۴ به شما اجازه برقرار ارتباط با دوستان، آشنایان و دیگر بازی‌بازان را می‌دهد و این یک موضوع مرسوم در میان کل وسایل ارتباطی دنیای امروزی است.ما وظیفه تامین امنیت کاربران خود را برعهده داریم و در این موضوع به شدت افراطی هستیم! پس هیچ دلیلی برای کنترل فعالیت‌های آن‌ها در دست نداریم؛ حتی اگر این فعالیت‌ها منجر تهاجم به یک شهر شود! البته زمانی‌که ما اتفاق این‌ چنینی را شناسایی و ردیابی کنیم، سریعا به مراجع مربوطه گزارش خواهیم داد و این کار را باز هم ادامه خواهیم داد.

 

با این تفاسیر می توان متوجه این موضوع شد، که این شرکت به حریم خصوصی کاربران حساسیت ویژه دارد و هرگز آن ها را به هیچ وجه در اختیار اشخاصی نمی گذارد.

 

آخرین اخبار دنیای بازی را در کانال تلگرام پاکت گیمز دنبال کنید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید…